Nasza misja

Chcemy osiągnąć pozycję lidera na rynku podmiejskich przewozów pasażerskich w obszarze o promieniu co najmniej 50 km od Wrocławia. W tym celu rozszerzamy siatkę połączeń, cały czas mając na uwadze wysoką jakość. Planujemy również sukcesywny rozwój działań w zakresie uruchamiania sezonowych i całorocznych tras dalekobieżnych.
Otwieramy nowe kanały komunikacji z naszymi klientami, szczególny nacisk kładziemy na Internet. Stale optymalizujemy rozkłady jazdy, uelastyczniamy taryfy opłat wprowadzając poszerzoną taryfę biletową, dojeżdżamy w miejsca niedostatecznie obsługiwane przez komunikację zbiorową- po prostu dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań klientów.

Od 1997 roku umożliwiamy mieszkańcom Dolnego Śląska sprawny i komfortowy dojazd do szkoły czy pracy.


Wciąż widzimy rosnące i zmieniające się potrzeby, dlatego dynamicznie rozwijamy naszą flotę pojazdów, kadrę pracowniczą i zaplecze infrastrukturalne. Jednym z takich działań było podjęcie współpracy w 2011 r. z cenionymi specjalistami w dziedzinie transportu i logistyki – razem z nimi prowadzimy szeroko zakrojone badania, pozwalające na efektywne realizowanie naszych założeń rozwoju firmy.